Bu Yönetmeliğin amacı, hammadde ve doğal kaynakların etkin yönetimi ile sürdürülebilir kalkınma ilkeleri doğrultusunda atık yönetimi süreçlerinde çevre ve insan sağlığının ve tüm kaynakların korunmasını hedefleyen sıfır atık yönetim sisteminin kurulmasına, yaygınlaştırılmasına, geliştirilmesine, izlenmesine, finansmanına, kayıt altına alınarak belgelendirilmesine ilişkin genel ilke ve esasların belirlenmesidir.

Gözlem Çevre olarak biz bu yönetmeliğe yükümlü yada gönüllük esasıyla Sıfır Atık Belgesi almak isteyen firmalara yardımcı olmaktan gurur duyarız. Nasıl yapılacağını öğrenmek ve bu belgeyi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 9 yıllık tecrübemiz ile en kısa sürede size istediğiniz bu belgeyi alacağımızdan emin olabilirsiniz.

Her türlü sorunuz için 0552 320 7815 nolu telefonu arayabilirsiniz yada bilgi @gozlemcevreisg .com. tr yada gozlemcevreisg@gmail.com ye mail atabilirsiniz.

istanbul sıfır atık danışmanlık | ankara sıfır atık danışmanlığı | tekirdağ sıfır atık| kocaeli sıfır atık | sıfır atık belgesi | sıfır atık yönetmeliği | sıfır atık eğitimi

ANKARA SIFIR ATIK PROJESİ, İSTANBUL SIFIR ATIK BELGE, TÜRKİYE SIFIR ATIK BELGELENDİRME , HASTANELERDE SIFIR ATIK, OTELLERDE SIFIR ATIK ZORUNLU MU?, SIFIR ATIK YÖNETİMİ SİSTEMİ, SIFIR ATIK NEDİR? SIFIR ATIK EĞİTİMİ

ZERO WASTE PROJECT IN TURKEY

The purpose of this Regulation is to establish the general principles and principles regarding the establishment, dissemination, development, monitoring, financing, recording and documentation of the zero waste management system. Zero waste System aims to protect the environment and human health and all resources in waste management processes in line with the effective management of raw materials and natural resources and sustainable development principles.

As Gozlem Environment Consultancy, we are proud to assist companies that are obliged to comply with this regulation or that willing to obtain a Zero Waste Certificate on a voluntary basis. You can contact us to learn how to realize this project. With our 9 years of experience, you can be sure that we will get you this document as soon as possible.

TURKEY ZERO WASTE, ISTANBUL ZERO WASTE CONSULTANCY, ANKARA ZERO WASTE CERTIFICATION, ZERO WASTE TRAINING